|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Якщо вам тісно у Full HD, а повноцінний 4K-монітор ще й вимагає топової відеокарти, золота середина — Acer Nitro VG272U V3 (UM.HV2EE.301). Це 27-дюймова IPS-матриця з роздільною здатністю 2560 × 1440, частотою оновлення 180 Гц і часом відгуку 1 мс GTG. Яскравість 350 кд/м² і охоплення 95% DCI-P3 роблять картинку соковитою як у іграх, так і в монтажі. На задній панелі — два HDMI та один DisplayPort, тож до монітора можна підключити ПК і консоль одночасно.
Ключові переваги Acer Nitro VG272U V3
- 180 Гц і 1 мс GTG — динамічні шутери, гонки й кіберспортивні тайтли виглядають плавно, без розмазування рухомих об'єктів.
- WQHD 2560 × 1440 на 27″ — чіткіша картинка, ніж у Full HD на тій самій діагоналі: більше деталей у грі й більше місця для вікон у роботі.
- 95% DCI-P3 і 16,7 млн кольорів (8 біт) — широке охоплення кольорів для фото, відео та яскравих ігрових сцен.
- 350 кд/м² і сертифікація VESA DisplayHDR 400 — запас яскравості для світлих кімнат і підтримка режиму HDR.
- 2×HDMI і DisplayPort 1.2 — три відеовходи для ПК, ігрової консолі й ноутбука без перетикання кабелів.
- Кути огляду 178° та кріплення VESA 100 × 100 — картинка не змінюється збоку, а монітор за потреби переїде на кронштейн.
Для чого потрібні 180 Гц на WQHD
Плавність у русі
Частота 180 Гц означає, що екран оновлює зображення до 180 разів на секунду. У швидких іграх це зменшує шлейфи й полегшує відстеження цілі, а курсор і прокрутка сторінок у браузері теж рухаються помітно м'якше, ніж на звичайних 60 Гц. Щоб скористатися всім запасом, відеокарта має видавати відповідну кількість кадрів — WQHD вимагає більше ресурсів, ніж Full HD, тому під ігри з високим FPS підбирайте відеокарту потужнішу за початкового рівня.
Колір, яскравість і IPS
IPS-панель із кутами огляду 178° зберігає кольори, навіть якщо ви сидите не по центру. Заявлена статична контрастність — 1000:1, динамічна — до 100 000 000:1. Для творчих задач важливе охоплення 95% DCI-P3, а для вечірніх сесій — те, що 350 кд/м² легко компенсують денне світло з вікна.
Підключення, підставка та живлення
Відеовходи: один DisplayPort 1.2 і два HDMI. Є 3,5-мм вихід для навушників і вбудовані динаміки потужністю 2 Вт — вистачить для системних звуків і відеодзвінків, а для ігор краще підключити гарнітуру. Підставка нахиляється в діапазоні від −5° до 20°, регулювання по висоті немає; кріплення VESA 100 × 100 мм дозволяє встановити монітор на кронштейн. Типове споживання — 26 Вт, максимальне — 62 Вт, у режимі очікування — 0,5 Вт.
Кому підійде Acer Nitro VG272U V3
Гравцям, які переходять із Full HD на WQHD і хочуть частоту вище 144 Гц, але без переплати за преміальні моделі.
Тим, хто поєднує гру й роботу: таблиці, браузер із кількома вікнами, редагування фото на одному екрані.
Власникам ПК і консолі — два HDMI та DisplayPort дозволяють тримати обидва джерела підключеними одночасно.
Для другого, «домашнього» робочого місця, де потрібна яскрава картинка з хорошими кутами огляду.
Чим відрізняється від сусідніх моделей
Від монітора Acer VG270X1bmiipx цей Nitro виграє роздільною здатністю: 2560 × 1440 проти 1920 × 1080, а також яскравістю 350 кд/м² проти 250 кд/м². Порівняно з Acer Nitro KG270 W5 VG272U V3 має вищу роздільну здатність (WQHD проти Full HD) і яскравість 350 проти 250 кд/м², проте KG270 W5 оснащений динаміками 4 Вт і двома HDMI 2.1. Офісний Acer EK271 P6bi простіший: Full HD, 144 Гц, без DisplayPort. Інші монітори Acer дивіться в розділі Acer.
Характеристики Acer Nitro VG272U V3 (UM.HV2EE.301)
| Тип | Монітор, 27″ (68,6 см) |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 2560 × 1440 (WQHD), 16:9 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку | 1 мс GTG |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Контрастність | 1000:1 (статична), 100 000 000:1 (динамічна) |
| Кольори | 16,7 млн (8 біт), 95% DCI-P3 |
| Кути огляду | 178° по горизонталі й вертикалі |
| HDR | VESA DisplayHDR 400 |
| Відеовходи | 1 × DisplayPort 1.2, 2 × HDMI |
| Аудіо | Вихід для навушників 3,5 мм, динаміки 2 Вт |
| Кріплення VESA | 100 × 100 мм |
| Нахил підставки | від −5° до 20°, без регулювання по висоті |
| Споживання | 26 Вт (типове), 62 Вт (максимальне), 0,5 Вт (очікування) |
| Гарантія | Офіційна гарантія виробника |
| Артикул | UM.HV2EE.301 |
Питання та відповіді
Яка частота оновлення у Acer Nitro VG272U V3?
180 Гц при роздільній здатності 2560 × 1440. Час відгуку — 1 мс GTG. Щоб побачити 180 Гц, під'єднайте монітор кабелем, що підтримує цей режим, і вкажіть частоту в налаштуваннях відеодрайвера.
Чи є у моніторі динаміки?
Так, вбудовані динаміки потужністю 2 Вт. Для повсякденних задач їх достатньо, але для ігор і музики краще підключити навушники до 3,5-мм виходу.
Чи можна підключити консоль і ПК одночасно?
Так. У монітора два порти HDMI та один DisplayPort 1.2, тому можна залишити під'єднаними три джерела і перемикати вхід через екранне меню.
Чи регулюється підставка по висоті?
Ні, підставка тільки нахиляється (від −5° до 20°). Якщо потрібна висота або поворот, використайте кріплення VESA 100 × 100 мм і підходящий кронштейн.
Чи підтримує монітор HDR?
Виробник вказує сертифікацію VESA DisplayHDR 400 і яскравість 350 кд/м². Це режим початкового рівня HDR — помітно виграє картинка у світлих сценах, але ефект не такий, як на моніторах із локальним затемненням.
Яка гарантія на Acer Nitro VG272U V3?
Діє офіційна гарантія виробника. Обмін або повернення оформлюються за умовами магазину Suricom.
Купити Acer Nitro VG272U V3 у Suricom
Монітор замовляють в інтернет-магазині Suricom з оригінальною комплектацією, офіційною гарантією та доставкою по Україні. Більше моделей знайдете в розділах монітори для ПК і Acer, а також у загальній категорії комп'ютерна техніка та ноутбуки. До ігрового сетапу додайте миші, клавіатури та гарнітури, а також товари для геймерів. Якщо потрібен потужніший ПК — перегляньте системні блоки та ноутбуки. Про купівлю частинами читайте на сторінці «Сплачуйте частинами», про повернення — у розділі обмін і повернення.