|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Захищений термінал для змін, які не закінчуються разом із зарядом: Chainway C72 Mobile Computer (Android 11/13) має акумулятор Li-ion на 8000 мА·год, що за даними виробника дає понад 12 годин безперервної роботи й понад 500 годин у режимі очікування. Корпус відповідає IP65, а екран 5,2" IPS з роздільною здатністю 1920 x 1080 вкритий Corning Gorilla Glass і реагує на дотик у рукавичках. Варіант без UHF-модуля — ідеальний вибір для складу, логістики й виробництва, де потрібні 2D-сканування, Wi-Fi та NFC, а радіочастотне зчитування не потрібне.
Що вирізняє Chainway C72
- Акумулятор 8000 мА·год. Заряджається 3-4 години зі стандартним адаптером і USB-кабелем; виробник заявляє понад 500 годин очікування.
- Процесор 8 ядер, 2,3 ГГц. Пам'ять 4 ГБ + 128 ГБ, а також опційно 4 ГБ + 64 ГБ; слот microSD приймає картки до 256 ГБ.
- Android 11/13 із підтримкою GMS, FOTA, Soti MobiControl і SafeUEM — термінал легко вводиться в корпоративний парк пристроїв.
- 2D-сканер на вибір: Zebra SE4710, SE4750SR, SE4750MR, SE4750DP або Honeywell N6603; для лінійного сканування є Honeywell N4313.
- Стійкість: захист IP65, багаторазові (щонайменше 20) падіння з 1,5 м на бетон, 1000 перекидань із висоти 0,5 м.
- Камера 13 Мп з автофокусом і спалахом — для фотофіксації пошкоджень, вкладень у накладні та ідентифікації товару.
Характеристики Chainway C72
| Процесор | 8 ядер, 2,3 ГГц |
| Пам'ять | 4 ГБ + 128 ГБ; опційно 4 ГБ + 64 ГБ |
| Розширення | microSD до 256 ГБ |
| Дисплей | 5,2" IPS LTPS, 1920 x 1080, Corning Gorilla Glass |
| Операційна система | Android 11/13, GMS, FOTA, Soti MobiControl, SafeUEM |
| Акумулятор | Li-ion, 8000 мА·год; очікування понад 500 год; робота понад 12 год |
| Камера | 13 Мп, автофокус, спалах |
| Розміри та вага | 164,2 x 80,0 x 24,3 мм; 654 г |
| Захист | IP65; падіння 1,5 м (не менше 20 разів); 1000 перекидань по 0,5 м |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, 2,4 і 5 ГГц |
| Bluetooth | 5.0 |
| Навігація | GPS/AGPS, GLONASS, BeiDou |
| NFC | 13,56 МГц, ISO 14443A/B, ISO 15693; відстань 2-4 см |
| Порти й слоти | USB 2.0 Type-C з OTG; Nano SIM + Nano SIM або TF |
| Клавіші | 4 фронтальні, 1 живлення, 2 сканування, 1 багатофункціональна |
| Температура | роботи від -20 до 50 °C; зберігання від -40 до 70 °C |
| ESD | ±15 кВ повітряний, ±6 кВ контактний розряд |
Де C72 працює найкраще
Склад і кросдокінг
Вага 654 г — це відчутно, але захист і ємний акумулятор окупають її в добовому циклі приймання та відвантаження. Один заряд покриває дві зміни без підзарядки в підсобці, а 2D-сканер зчитує пошкоджені етикетки й DataMatrix на палетах.
Виробництво та контроль якості
Термінал із IP65 і падіннями на бетон витримує пил, бризки та холодні цехи (до -20 °C). Камера допомагає зафіксувати брак, а Wi-Fi 5 ГГц тримає зв'язок з MES-системою.
Виїзна торгівля й сервіс
Для мерчандайзерів і польових інженерів важливі 4G, GPS і NFC: терміналом зчитують мітки, відмічають візити й відправляють дані на сервер. Варіанти радіочастотного зчитування UHF виробник випускає окремою моделлю, тож цю версію шукайте без UHF-модуля.
Аксесуари й комплектація
У лінійці виробника для C72 є адаптери живлення PWR-C72-5V2A (за регіонами), кабель DC-C72-TypeC, ремінець SG-C72-LYD-GY, ключ для лотка SIM, а також опційні зарядні підставки CRD-C72-SCC, CRD-C72-RBC, CRD-C72-RBCE, вставка CRD-C72-INS, захисна плівка SP-C7X, пістолетна рукоятка TRG-C72-PG, гумовий бампер RB-C72-RR і кобура SG-C72-CPH. Точний склад постачання уточнюйте в менеджера Suricom.
Чим C72 відрізняється від сусідів по лінійці
Компактніший Chainway C70 важить менше 242 г і має товщину 13,8 мм, але його акумулятор — 4000 мА·год. Споріднений Chainway C71 також варто порівняти за специфікацією. Якщо потрібен інший форм-фактор, подивіться C66, C61 або моноблок C90. Для зчитування штрихкодів на касі й складі підійдуть також сканери штрихкодів.
Питання й відповіді
Скільки працює Chainway C72 без підзарядки?
За даними Chainway, акумулятор 8000 мА·год забезпечує понад 12 годин безперервної роботи й понад 500 годин очікування; реальний результат залежить від яскравості, мережі та частоти сканування. Повна зарядка стандартним адаптером із USB-кабелем триває близько 3-4 годин.
Яка операційна система встановлена?
Платформа працює на Android 11 або 13 залежно від конфігурації, є сервіси GMS, оновлення FOTA, а також керування через Soti MobiControl і SafeUEM. Яку саме версію ви отримаєте в обраній партії, краще уточнити в менеджера Suricom до замовлення.
Які сканери штрихкодів підтримуються?
Серед 2D-двигунів у специфікації виробника названі Zebra SE4710, SE4750SR, SE4750MR, SE4750DP та Honeywell N6603; лінійний варіант — Honeywell N4313. Конкретний сканер у вашому екземплярі залежить від конфігурації, тому підтвердьте його перед покупкою.
Чи є в цій моделі UHF RFID?
Ні, на сторінці Chainway для цієї моделі UHF не заявлено: радіочастотне зчитування UHF випускається як окрема модель. Зате доступні NFC на 13,56 МГц (відстань 2-4 см), Bluetooth 5.0, Wi-Fi 5 ГГц і навігація GPS, GLONASS, BeiDou.
Чи витримає термінал падіння й пил?
Корпус має клас IP65 і за даними тестів переносить щонайменше 20 падінь з висоти 1,5 м на бетон, а також 1000 перекидань із висоти 0,5 м. Робоча температура — від -20 до 50 °C, відносна вологість до 95% без конденсації.
Скільки пам'яті й чи можна її збільшити?
Основна конфігурація — 4 ГБ оперативної та 128 ГБ постійної пам'яті, опційно 4 ГБ + 64 ГБ. Додатково в другий слот можна вставити картку microSD до 256 ГБ; цей слот ділиться з другою SIM, тож використовується або вона, або картка.
Купити Chainway C72 у Suricom
Suricom постачає оригінальне обладнання з офіційною гарантією виробника, відправляє по всій Україні та допомагає з вибором конфігурації. Є оплата частинами, а умови обміну та повернення описані окремо. Усі товари бренду зібрані в розділі Chainway, загальний каталог — торгове обладнання. З питань підбору пишіть у контакти.